Majú si muži holiť intímne partie?

Komentáre vypnuté na Majú si muži holiť intímne partie?

Majú si muži holiť intímne partie?

Otázka holenia u mužov v týchto oblastiach sa stále viac preberaná. V minulosti sa väčšinou vyholeným mužom vytýkala zženštilosť či sklony k homosexualite. V dnešnej dobe už je však normálne minimálne zastrihávanie ochlpenia v okolí intímnych partií. Nájdu sa však muži, ktorým to príde odporné a metrosexuálne, iní sa po tom cíti lepšie a „čisto“.

Tak isto sa v tejto téme rôzni aj názor žien. Niektoré ženy si myslia, že oholený chlap v rozkroku už  nie je chlap, ale nejaká navoňaná slečinka. Podľa nich by mal chlap „smrdieť“, či už v podpazuší, na prirodzení. Samozrejme tým nemyslia „smrad“ po nenavštívení sprchy niekoľko dní. Druhá časť žien má rada oholeného muža, prípadne ľahko zastrihnuté prirodzenie. Tie to zase podkladajú tým, že chlap naopak nesmrdí a lepšie sa im potom prevádzkuje aj orálny sex.

Ak patríte k tej časti mužov, ktorá sa o svoju výbavu stará, respektíve, chcete sa k tejto skupine pripojiť, určite ste už z reklám a zo života počuli o rôznych možnostiach depilácie.

To najjednoduchšou metódou, ktorá sa dá aplikovať hneď vo chvíli ako vás napadne skrášliť svoje intímne partie je klasický holiaci strojček so žiletkou. Ten má predpokladáme každý muž doma.

Takže šup do kúpeľne a robiť to podobne ako sme pravdepodobne videli našu polovičku. Ak sa vaša nežná polovička v kúpeľni zamyká a vy nemáte možnosť nazrieť ako skrášľuje svoje lono, tak tu sa pozrieme ako to robiť najjednoduchšie a najpohodlnejšie.

Najlepšie je si sadnúť, napríklad na vnútorný okraj vane. Pri holení pomocou klasického holiaceho strojčeka je dôležité pokožku chrániť pomocou holiaceho gélu či peny. Gél zmäkčí ochlpenie a do určitej miery chráni pokožku pred poškodením. Ak máte chlpy dlhšie ako centimeter, radšej ich najskôr skráťte nožnicami. Až potom použite penu alebo gél a môžete začať. Jednou rukou pridržiavajte svoje prirodzenie, napínajte kožu a druhú vykonávajte holenie. Ak budete holiť proti smeru rastu chĺpkov, teda zospodu nahor, oholenie bude dokonalejšie, ale riskujete, že vám chĺpky budú časom zarastať a spôsobovať nevzhľadné zapálené pupienky. Odporúča sa preto holenie po smere rastu. Pri holení semenníkov si opäť pomáhajte druhou rukou tak, že budete napínať a rozťahovať inak voľnú kožu. Predídete tak škrabancom. Po „úspešnej akcii“ použite kvalitný balzam po holení. U niekoho sa môžu objaviť začervenané bodky alebo pálenie. Po druhom a treťom oholení sa to zlepší, nevzdávajte to. Ide o normálny jav.

Pre tých, ktorým žiletka nevyhovuje priemysel ponúka veľa možností ako skrášliť intímne partie aj u mužov. Na trhu bežne dostaneme kúpiť depilačný vosk, depilačný krém, depilačné elektrické strojčeky a iné.

Ak ste to ešte neskúsili, vyskúšajte. Veríme, že vaša partnerka to ocení a aj taká maličkosť ako oholenie mužských intímnych partií môže priniesť viac vzrušenia a spokojnosti v sexe.